Mike Comrie a konec jeho hokejové kariéry

3. srpna 2012 v 15:47 | © Sajunka |  • News
Je to sice už starší záležitost,ale musím jí sem dát. Jedná se o manžela naší Hilary o Mikea Comrieho, který oznámil konec své hokejové kariéry. Na hokejovém portálu hokejportal.cz se také objevil článek, proč Mike pověsil kariéru na hřebík.

13.02. 22:44 - Po třetí operaci kyčle během posledních pěti let se útočník Mike Comrie rozhodl ukončit profesionální hokejovou kariéru, 31letý univerzál oznámil svůj úmysl pověsit brusle definitivně na hřebík v pondělí - dva týdny po posledním chirurgickém zákroku zmíněné problémové partie.

"Když jsem za mlada hrával doma v Edmontonu před přáteli a rodinou, bylo to něco speciálního," zavzpomínal ve svém prohlášení 91. hráč draftu NHL z roku 1999. "Za svou kariéru jsem měl možnost poznat se s celou řadou výborných hráčů. Nabytého přátelství si budu vážit do konce svého života. Je to odměna, která za tu dřinu, časté stěhování nebo operace bezesporu stála."

Comrie, jenž doposud platil za nechráněného volného hráče, nastoupil v kanadsko-americké soutěži k úhrnným 589 zápasům základní části s bilancí 365 bodů za 168 branek a 197 asistencí. V 32 kláních play off se prezentoval čtyřmi zásahy a šesti nahrávkami.

Současný partner herečky a zpěvačky Hilary Duffové oblékal ve své kariéře dresy Edmontonu, Philadelphie, Phoenixu, Ottawy, Islanders a Pittsburghu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2012-2013 | Fansite Hilary Duff | So-Hilary.blog.cz

Hosting | blog.cz